KONST / Litografier / Färglitografi 11565376
*
nr 1156 5376
Johannes Olsson
(f. 1945), Sverige
Färglitografi, EA-upplaga, motivet: 60x60
Johannes Olsson, svensk målare född 1945.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
Sista tid för bud online:
måndag 22 januari 2018
kl 18:45:41
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
22/1 18:40:41
1
Vinnande bud
- Konstnär/Designer
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: ea-upplaga färglitografi grafik johannes olsson litografi litografier litografiskt blad svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige
-
3120 Oljemålning
Johannes Olsson (f. 1945), Sverige. Signerad, date..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 20:24
*
Johannes Olsson
Johannes Olsson, svensk målare född 1945.
nr 1156 5376
Johannes Olsson
(f. 1945), Sverige
Färglitografi, EA-upplaga, motivet: 60x60
Johannes Olsson, svensk målare född 1945.
Utrop: | 500 kr |
---|---|
Såld: | 100 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 22 januari 2018 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
22/1 18:40:41 | 1 | Vinnande bud |
- Konstnär/Designer
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: ea-upplaga färglitografi grafik johannes olsson litografi litografier litografiskt blad svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige
-
3120 Oljemålning
Johannes Olsson (f. 1945), Sverige. Signerad, date..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 20:24